PROMOCJE/AKTUALNOSCI
Bezpłatny projekt
2009-05-15

Oferujemy bezpłatny projekt aranżacji kostki brukowej w Twoim ogrodzie.

Centrum Dystrybucji Klejów
2009-05-12

Praca

Przedstawiciel Handlowy Mazowieckie

2012-03-01

Region:
Mazowieckie

Miejsce pracy:
Warszawa

Numer referencyjny:
03/2012/Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z klientami
  • Fachowe doradztwo techniczne
  • Przygotowanie ofert oraz zbieranie zamówień od klientów
  • Monitorowanie bazy inwestycji budowlanych na powierzonym terenie
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziana znajomość rynku materiałów budowlanych/inwestycji budowlanych
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę w stabilnej firmie i miłej atmosferze
  • Wynagrodzenie: podstawa + motywacyjny system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail z podaniem w tytule numeru referencji:

rekrutacja@tomagkreis.pl