PROMOCJE/AKTUALNOSCI
Bezpłatny projekt
2009-05-15

Oferujemy bezpłatny projekt aranżacji kostki brukowej w Twoim ogrodzie.

Centrum Dystrybucji Klejów
2009-05-12
Centrum Dystrybucji Klejów

O FIRMIE

Firma TOMAG powstała w 2001 roku jako podmiot zajmujący się głównie obsługą niewielkich inwestycji budowlanych. Z biegiem czasu poszerzaliśmy zarówno grono naszych Dostawców jak i Klientów a tym samym braliśmy aktywny udział w realizacjach coraz większych przedsięwzięć w zakresie budownictwa mieszkaniowego i infrastrukturalnego.

W 2006 roku firma przekształciła się w Spółkę z o.o. a nasze działania handlowe zintensyfikowane zostały na dużych przedsięwzięciach budowlanych realizowanych na terenie całego kraju. Wśród naszych Klientów znajdują się największe i najbardziej znaczące na rynku firmy, realizujące zadania w zakresie budownictwa mieszkaniowego jak również infrastrukturalnego: sieci kanalizacyjnych, oczyszczalni ścieków dróg, stadionów itp.

Jesteśmy firmą rzetelną, stabilną i cały czas rozwijającą się. Naszym Klientom oferujemy nie tylko najlepsze dla Nich rozwiązania w atrakcyjnych cenach ale również fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Zadowolenie i satysfakcja naszych Partnerów handlowych jest dla nas motorem napędowym do dalszego rozwoju i zaspokajania Państwa potrzeb. Nasze hasło przewodnie „Przyszłość buduj profesjonalnie …” w pełni oddaje nasze zaangażowanie w pozyskiwanie wiedzy na temat coraz to nowych rozwiązań technicznych w budownictwie i dzielenie się tą wiedzą z naszymi Partnerami.